tedrazice

1)V jakém programu si mohu sestřihat film?.Je méžné z filmu oddělit hudbu?Děkuji

Odpovědi
anonym

Slečno jaký OS používáte?
V kterém kadeřnictví si mohu sestříhat film? Ve windousech jděte na nabídku Start, Programy. Windows Movie Maker (WMM). Máte otevřený průzkumník se složkou s tím videem/filmem? Film kurzorem myši označte a přetáhněte tahem do okna Movie Makeru. V okně WMM bude zobrazen jako ikonka nebo informace že tam je. Dole je taková lišta ve které se děje stříhání a to až na úroveň okénka, to standardní zobrazení ukazuje „Scénář“. Přepněte do zobrazení Časová osa. Toto zobrazení se stane vaším pracovním prostředím a už je měnit nebudete. Ikonku filmu v okně WMM přetáhněte kurzorem myši na horní část časové osy. Šedé vodorovné dělítko mezi časovou osou a horní nabídkou uchopte kurzorem myši a posouváním nahoru zvětšete zobrazení podle svých potřeb.
Ve vodorovné liště kde je použit film nebo video, neznám rozdíl, je interaktivní znaménko +. Rozbalí se nabídka přechod a zvuk. A ten zvuk vás zajímá. Mimochodem, všimněte si, že video můžete přetáhnout i do časové osy Zvuk a hudba. To značí, že pod film můžete vložit i zvuk z jiného filmu.

Jak stříhat, aby to bylo synchronizované? Baba ze Slovenska by pravila: nažer sa tým, čím sa krmíš. Ale je to svým způsobem hloupá žena takže se vrátím k možnosti střihu. Hele úplně vpravo je taková funkce Rozdělit. Nachází se zhruba pod oknem náhledu. Rozdělit jde jak video tak i zvuk. Záleží na tom, na kterou položku Časové osy klikneš, ta bude zvýrazněná. Vše se dá vrátit zpět. Veškeré pokusy se vrací zpět v nabídce šipkami Zpět a Opakovat. Klávesami ctrl + z a ctrl + y. Takže není co zkazit. Dál už nepokračuji protože jsem zodpověděl 1)
Druhá část se týká mp3? To je konverze zvuku filmu do sluchátek? Doporučím to nejlepší co mohu Any video converter. Za to se nic neplatí. Taky nevím proč bych měl platit? A to je ke stažení zde
http://www.any-video-converter.com/pro­ducts/for_vide­o_free/

Při instalaci se podívat zda program nechce nainstalovat další úplně jiný program nebo lištu s vyhledáváním a to při instalaci odmítnout. Jinak program pracuje skvěle a je možné nastavit kvalitu toku mp3 s ohledem na kapacitu přehrávače mp3. Pro běžný poslech stačí těch 128, když byl předtím film ve větší zvukové kvalitě.
A ta baba zo Slovenska sedí na prdeli u počítača a zde zodpovieda len to čo ona chce. Škatuľa jedna. Podle všeho nic nedělá jen reaguje na Otázky ktoré bychom si zodpovedali sami. Čo je Program a Funkcia nievie lebo tupo hľadí do okna IExplorera.