kuterka

1. přelet atlantiku na koštěti

Potřebuju vědět kdo jako první přeletěl atlentycký oceán na létejícím koštěti.
Doplňuji:
Kdo, kdy a na jakém koštěti úspěšně absolvoval 1. přelet přes Atlantický oceán?

Nejlepší odpověď
standa

atlentycký oceán přeletěla nejspíš Petra Černocká 🙂

Atlantický oceán nikdo.

Další odpovědi
Tata

Je jen jediný člověk schopný tohoto výkonu kterého znám. Jeden z kandidátů na presidenta České Republiky a suverénní vítěz ankety o Největšího Čech, pan Jaroslav Cimrman. Na názory vtipálků a hulvátů nedbejte.

Zdroj: Poslední dokumenty z truhli nalezené v Liptákově

zeli11

huso asi ty, kdyz se tak moudre ptas

elektrikář

A kolik km na koštěti máš nalítáno sama?
Že se ptáš.Kolik je ti let, tohle vědí i děti v mateřské školce. Zřejmně jsi u pohádek nedávala pozor.