Džanička

1. Jde se naučit hrát na elektronické klávesy i když neumím noty??

2. Jak se naučit noty, jde to doma, když nikam nechodím??
3. Jde skládat hudba bez not?? Např. že si člověk napíše text, a tóny hudby k textu si nahrává??

Odpovědi
huxa

Vyhledej si název „piano roll“, je to jinší zápas not, jen je více logičtější a lehčí.

Jsemtady

Youtube a dalsi weby jsou plne navodu. Hledej el. Piano cover .. nebo how to play on el. Piano … apod. Jsou i ceske weby. Nejdriv se tam naucis ty noty, pripadne tam je jak zahrat konkretni pisne. Ale pocitej s tim ze nic neni hned a lepsi weby jsou placene.