valop

1.hráč má na ruke 3,K a 2.hráč ma na ruke 8,A na stole bolo 3,A,J,K,J kto vyhral

Nejlepší odpověď
Fyzik

To jsem nepochopil, a věřím tomu, že nejsem sám. Neuškodilo by trochu více podrobností.
Doplňuji:
Jo to je poker, tak to snad napíšu, ne? Vyhrál přece 2. hráč, Má 2 esa a dva kluky!První hráč má sice 3 dvojice, ale takovou kombinaci poker nezná.

Další odpovědi
bolak

No hráč 2, samozřejmě, protože má vyšší dvě dvojice.

K3 vs A8

  1. FLOP: 3,A,J (1.hráč má dvojici trojek, druhej hráč má dvojici es = 2. hráč je na tom lépe)
  2. TURN: K (1.hráč má dvě dvojice – káčka a trojky, 2. hráč má stále jen ta esa, a proto je teď na tom lépe hráč č.1)
  3. RIVER: J (1 hráč má dvě dvojice – KK+JJ, 2.hráč má teď taky dvě dvojice AA+JJ a protože eso přebíjej káčko, tak vyhrává hráč č.2)

Je to hra nahoru dolu, předpokládám že ty jsi byl hráč č.1 :)

ElissPriz

3,K