Adam

1. GAMBRINUS LIGA

Kdo bude mistrem tohohle ročníku 1. fotbalové ligy 2010/2011? Já jsem baníkovec takže já říkám jedině BANÍČEK!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Tak tak,i přes debakl se Spartou to Baník vyhraje.Byď bydlím na Pelhřimovsku,jsem fanda těch našich chacharů.

Další odpovědi
Neguš

Je těžké najít nějakého favorita,Sparta i přes ty nevyrovnané výkony má asi největší šanci dosáhnout na titul.I když v souč.době je dobrá Plzeň?!?Jenže je teprve začátek soutěže!

anonym

Jeminacku,chodim sem abych sitady odpocinula od techto debat doma,a uz i tady .Pomoc!Votroci!

HerbiG

sice jsem z Českých Budějovic,ale ti naši makovci to nevyhrajou … takže říkam Sparta 🙂