Avatar uživatele
anonym

1. domobrana v ČR? Quo vadis, bezpečnosti v našich ulicích? Co vy na to?

http://www.novinky.cz/…
Paradoxem je, že všechny podmínky splňují, ale důvodem přezkumu se stal údajně jen kontroverzní název ?!
(Původně isem od rána čekal, který ze 2 aktivistů (s tuctem otázek denně), se tématu uchopí, ale asi jim problém nepřipadal jako dostatečně pokleslá ptákovina.)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? beer, www, anonym před 3400 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Podle Novinek.cz by měla kráčet bezpečnost v našich ulicích alespoň v Chomutově. Je sice smutné, že stát svou dvojakostí uplatňování předpisů nutí obyvatele, aby vykonávali pro bezpečnost svou a svých blízkých to, co mají z titulu své profese konat příslušníci bezpečnosti. Přesto je to asi v problematických oblastech jediné dnes možné řešení. Kriminalita stoupá a nějak je ji třeba zastavit. Jaké prostředky k tomu bude třeba použít, to ukáže čas. Možná Domobrana bude jednou z cest. Jen se obávám, že pokud dojde k dopadení nějakého kriminálníka příslušníky domobrany při páchání trestné činnosti, tak to stejně nebude nic platné. Nějak mám problém uvěřit, že ČR je právní stát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jmhad

pokud bud tahle věc uznána,bude se šířit a já bych do toho také šel.Ta naše dvojí či trojí policie je na dvě věci . na h... a na nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Kde je bezpečnost nejen v našich ulicích víme )) Proto se nemůžeme divit podobným zoufalým aktivitám, snažících se suplovat funkci státu. Pokud se zde nic nezmění, bude těchto aktivit zcela logicky přibývat.
Teda pokud se státu nepodaří nějak jim to "zatrhnout", o což se právě snaží..
Názor

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony