darysa

1.4.na TV prima říkali,že pan Jiří Kájínek odsouzený na doživotí dostal od soudců milost.Chci se zeptat je to pravda?

Je J.Kájínek opravdu na svobodě?

Odpovědi
jokyk

Ano říkali,ale byla u toho i v pravém rohu žlutá kačena což značí jako vtip.Ke konci se říkalo,že je to vtip ,,apríl,,
Také se řílalo,že se na bankách nebudou platit poplatky za vybrání peněz z účtu a zpětně se budou vracet. :o)

Myšák V.

Já osobně považuji jako dobrý vtip toto:
http://zpravy­.idnes.cz/video-chram-svateho-vita-se-dockal-zatepleni-stat-usetri-miliony-ph6-/domaci.asp?c=A110329_­133853_praha-zpravy_ab
Mám tři lidi co se hezky chytili))))