Orientace na serveru Odpovědi.cz

Server Odpovědi.cz má několik základních orientačních prvků:

  1. Hlavní menu – hlavní menu má formu záložek a je umístěno nahoře. V menu najdete odkaz na domovskou stránku, výběr kategorií, FAQ a nápovědu.
  2. Pole pro vložení nové otázky – pod hlavním menu je pole pro vložení nové otázky. Do pole vepište text otázky a klikněte na tlačítko Odeslat. Zobrazí ze formulář pro dokončení vložení nové otázky.
  3. Přihlášení / Registrace – v pravém sloupci nahoře je umístěn odkaz na přihlášení nebo registraci pokud ještě nemáte svůj profil na Odpovědi.cz. Po přihlášení se v poli zobrazuje vaše ikona (avatar) a menu pro přístup ke zprávám, kontaktům a nastavení profilu.
  4. Vyhledávací pole – v pravém sloupci je v horní části umístěno pole pro vyhledávání. Do pole vepište hledaný výraz nebo slovo a klikněte na tlačítko s ikonou lupy.
  5. Seznam otázek – v hlavní části je zobrazen seznam otázek. Seznam otázek je zobrazen podle zvolené záložky. Nejnovější otázky - zobrazuje poslední vložené otázky. Nezodpovězené otázky - zobrazuje poslední otázky bez odpovědi. Po přihlášení se zobrazí navíc záložka Můj STREAM - zde jsou příspěvky vybrané na základě vašich preferencí na serveru (příspěvky vašich kontaktů, otázky dle zadaných klíčových slov a z kategorií, které následujete).

Orientace na serveru