Jak Odpovědi.cz fungují

Vítejte na Odpovědi.cz! Místě, kde uživatelé sdílejí své znalosti a zkušenosti.
Najdi odpověď. Vyhledejte již zodpovězené otázky pomocí vyhledávače.
Polož otázku. Položte svoji otázku a získejte odpověď od ostatních uživatelů serveru Odpovědi.cz
Odpověz. Podělte se o svoje znalosti a zkušenosti a odpovězte na otázky v nejrůznějších kategoriích.
Zapoj se. Zaregistrujte se a využijte možnosti hodnotit odpovědi a komunikovat s jinými uživateli na Odpovědi.cz.

Jak začít?

Začněte tím, že zadáte do vyhledávacího pole hledané výrazy. Podle zadaných výrazů se vyhledají související otázky a odpovědi. Pokud jste nenašli co Vás zajímá pomocí vyhledávání, položte novou otázku.

Položte novou otázku

Každý návštěvník serveru Odpovědi.cz může položit svoji otázku. Neregistrovaný uživatel musí potvrdit zveřejnění otázky prokliknutím odkazu v e-mailové zprávě, která je mu automaticky zaslána.

Proč se registrovat

Registrací získá uživatel přístup k dalším funkcím serveru Odpovědi.cz. Registrovaný uživatel nemusí potvrzovat zveřejnění svých otázek v e-mailové zprávě, může vkládat odpovědi, hodnotit odpovědi jiných uživatelů a komunikovat s ostatními uživateli serveru Odpovědi.cz.

Odpovězte na otázky

Jako registrovaný uživatel můžete vložit odpověď na otázky jiných uživatelů. Registrovaní uživatelé mohou hodnotit zda jsou odpovědi užitečné (kliknutím na symbol palce). Nejlépe hodnocená odpověď je pak zobrazena přímo pod otázkou.

Profil uživatele

Kliknutím na ikonu uživatele nebo jeho jméno otevřete profil uživatele. V profilu můžete uživatele kontaktovat, zobrazit si jeho statistiky a přehled jeho otázek a odpovědí. Ve svém profilu navíc můžete upravit údaje zadané při registraci.

Zajímavé otázky

Otázky a odpovědi, které Vás zaujaly můžete označit jako zajímavé – symbol hvězdičky pod otázkou. Ve svém profilu si zobrazíte přehled zajímavých otázek, které jste ozančili a snadno se tak dostanete k odpovědím na zajímavé otázky.