Historie úprav

Avatar uživatele

Zeptal/a se – 14.říjen 17:58

Kde se dá zjistit kdy který člověk zemřel?

Kultura a společnost – Ostatní kultura a společnost

Babička a dnes už mrtvý děda se znali s jedním pánem který už před dlouhou dobou zemřel. Ze zvědavosti mě zajímá v kterém roce zemřel ale babička to neví a nenašla oznámení o jeho úmrtí. Jak jinak než zeptáním se jeho příbuzných s kterými se ale vůbec neznám bych mohl tohle zjistit? Prosím jen o přínosné odpovědi. Odpovědi typu ať se zeptá babička jsou mě na prd. Bohužel na těchto stránkách jsou takové zbytečné odpovědi docela časté.

Avatar uživatele

Zeptal/a se – 14.říjen 18:03

Kde se dá zjistit, kdy který člověk zemřel?

Kultura a společnost – Ostatní kultura a společnost

Babička a dnes už mrtvý děda se znali s jedním pánem, který už před dlouhou dobou zemřel. Ze zvědavosti mě zajímá, v kterém roce zemřel, ale babička to neví a nenašla oznámení o jeho úmrtí. Jak jinak než zeptáním se jeho příbuzných, s kterými se ale vůbec neznám, bych mohl tohle zjistit? Prosím jen o přínosné odpovědi. Odpovědi typu, ať se zeptá babička, jsou mně na prd. Bohužel na těchto stránkách jsou takové zbytečné odpovědi docela časté.

Avatar uživatele

Zeptal/a se – 14.říjen 18:16

Kde se dá zjistit, kdy který člověk zemřel?

Kultura a společnost – Ostatní kultura a společnost

Babička a dnes už mrtvý děda se znali s jedním pánem, který už před dlouhou dobou zemřel. Ze zvědavosti mě zajímá, v kterém roce zemřel, ale babička to neví a nenašla oznámení o jeho úmrtí. Jak jinak než zeptáním se jeho příbuzných, s kterými se ale vůbec neznám, bych mohl tohle zjistit? Prosím jen o přínosné odpovědi. Odpovědi typu, ať se zeptá babička, jsou mně na prd. Bohužel na těchto stránkách jsou takové zbytečné odpovědi docela časté. A co se týče té matriky, kterou mě radíte v první odpovědi, za kterou děkuji mají ty informace o úmrtí online, nebo tam člověk musí zajít?