Historie úprav

Avatar uživatele

Odpověděl/a – 30.červen 20:11

A jakej je důvod, že chceš přestoupit? Odpověď je jednoduchá. Co chceš jednou dělat, čím se chceš živit? Podle odpovědí na předchozí otázky si vyber vzdělání. Vychodit „nějakou“ školu umí kdekdo a pak skončí na pracáku, páč zjistí, že mu to bylo celé úplně k ho… . Pokud by tě humanitní i přírodovědný směr lákal naprosto stejně, pak bych ti doporučil určitě přírodní vědy, neboť po absolventech těchto oborů je a nejspíš i bude dobrá poptávka. Nedávno jsem viděl reportáž ve zprávách, že firmy u nás neustále shání techniky, zvláště pak VŠ strojní, informatiky, programátory, stavaře apod.

Avatar uživatele

Odpověděl/a – 30.červen 20:34

A jakej je důvod, že chceš přestoupit? Odpověď je jednoduchá. Co chceš jednou dělat, čím se chceš živit? Podle odpovědí na předchozí otázky si vyber vzdělání. Vychodit „nějakou“ školu umí kdekdo a pak skončí na pracáku, páč zjistí, že mu to bylo celé úplně k ho… . Pokud by tě humanitní i přírodovědný směr lákal naprosto stejně, pak bych ti doporučil určitě přírodní vědy, neboť po absolventech těchto oborů je a nejspíš i bude dobrá poptávka. Nedávno jsem viděl reportáž ve zprávách, že firmy u nás neustále shání techniky, zvláště pak VŠ strojní, informatiky, programátory, stavaře apod.
Doplňuji:
No, k tomu ti musím říct, že přemýšlíš stejně blbě jako většina populace. Řešíš svoje aktuální pocity čili současnost, místo toho, abys řešil svojí budoucnost. Jestli ti můžu radit, začni řešit, to co bude, ne to co je či dokonce co bylo. Najdi si cíl, životní cíl a jdi za ním. Podle cíle se vzdělávej a pracuj na sobě. Obráceně to nefunguje. Musíš si uvědomit, co máš dělat a hlavně proč to máš dělat. Jinak se v tom životě budeš plácat stejně jako většina populace.