Lukáš Ondriš

Zvýší se zakoupením nové baterky výdrž telefonu (telefon mám 2roky)?

Doplňuji:
S větší kapacitou tedy neoriginalni?

Nejlepší odpověď
gecco

Velmi pravděpodobně ano…
😉
Přesně by ti to mohl zodpovědět někdo, kdo by uměl tvou stávající baterku proměřit…

Další odpovědi
mosoj

Když už se pro koupení nového AKU odhodláš, pokus se sehnat AKU s větší kapacitou ( mAh). Pak to budeš mít jisté.
Doplňuji:
Klidně neoriginální, budeš to mít levnější.

ReHu

Počítej s tím, že náhradní baterie nevydrží tolik, co originál v telefonu.
Proto, jak píše mosoj, kup s vyšší kapacitou.

lexx

Jo ale připlať si nějakou pětku na značkovou a vyšší kapacity, pokrok jde rychle kupředu a kapacita (mAh) se zvyšuje. Důležité je jmenovité napětí (V) prodejce ochotně poradí.