Zvýší se tělesná teplota ženě, které se zapalují lýtka?

Odpovědi
zjentek

Jistě, nejvíce při reakci na zapálená lýtka. Někdy je u toho tak horko, že až jiskra přeskočí. A to je potom konec.

Slyšel jsem o paní, který při „finální fázi hašení zapalování“ vždycky strašně zrudly uši. No a já, když se stydím a ve tváři mám ruměnec, tak je u toho strašný horko v obličeji. Z toho plyne, že teplota se zvedá min. v oblasti uší.

da ny

Jestli teplota, nevím (nevzpomínám si), ale tep určitě 😁

Drap

Ne, stejně jako u mužů, tělesná teplota zůstává standartní

dudu

To opravdu nevím, ale jak říkával pan Prošek: „Začne-li svrbět, je to horší jako když se podebírá pata“.