jurakova

Zvyšení vyživného zletilé dcery

Plnoletá dcera žádá o zvýšení vyžívneho prostřednictvím matky které dala plnou moc.Musim s tím souhlasit-nepřeji si aby ji zastupovala.Dik za odpověd

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Vaše právo není si vybírat kdo koho bude zastupovat, to záleží jen a pouze na zmocniteli, který zmocní zmocněnce. Že si vybrala vaše dcera matku je jen její věc a vám nezbývá nic jiného než s tím souhlasit.

Další odpovědi
verka

Můžete vznést námitku při soudním řízení, která bude do protokolu zaznamenána. Věřím Vám, že informace mohou být zkreslené, ale nezapomeňte se ozvat přímo na místě. Pokud budete v rozporu, musejí se skutečnosti znovu kontrolovat, jednání se odročí a dokud nedojde k nabytí právní moci platíte stejně.