Nicnereknu

Zvýšená teplota více dnů?

Co si myslíte, že je člověku, který: v pondělí ho hrozně bolela hlava, šel brzy spát a ráno se probudil s teplotou 38,5. Celý týden včetně dneška má stále zvýšenou teplotu okolo 38, především večer. Po návštěvě lékaře mu bylo řečeno, že v krku nic nemá, žádnou vyrážku, dýchání v pořádku. Co si myslíte, že by to případně mohlo být, když kromě teploty mu nic není? Dnes ještě tedy přišla opět slabá bolest hlavy. Máte nějaký tip?

Nejlepší odpověď
anonym

Teplota nepřichází pro nic za nic. Nějaký neduh se nejspíš brzy projeví. Pokud budou teploty přetrvávat do pondělka, běžte k lékaři přesto, že Vám zatím nic nezjistil. Jen ať pátrá. V pořádku to určitě není.

Další odpovědi
quentos

Maminka vždycky tvrdila, že pokud teplota přetrvává takhle dlouho, měli bychom se ji již uměle snažit srazit (studenými obklady, ledem apod). To by mělo pomoci k jejímu postupnému odeznění, a pokud ne, příčina bude vážnějšího charakteru, jak již řekla kolegyně.

Kamionacka09

To neni dobry takhle teploty a nic v krku,kasel nic.chtelo by to odbery krve,to muze byt nejaky zanet v tele nebo neco vaznejsiho,urcite to neprechazet!