Adamos00

Zvykne si tělo na 3 hodiny spánku denně?

Ne že bych to chtěl zkoušet

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nezvykne,vydrží tak 2,max.3dny a potom ten deficit musí dospat.

ad Drap – jj,jednu takovou znám.

Další odpovědi
Drap

Jsou i jedinci, kterým stačí spát 3–4 hodiny za den.Ale jsou to vyjimky.

xxx3

ono si „zvykne“ na ledacos, třeba 3 krabičky cigaret denně nebo litr vína…

Tw!st

Já spím asi 4–5 hodin denně, na 3 hodiny denně bych si ale určitě nezvykl

Rommart

Tělo si za určitých podmínek zvykne na ledaco, otázka zní jak dlouho to dotyčný vydrží než to s ním sekne. Já třeba spím cca 2–2,5h denně, a táhnu to tak už 3 měsíc. Jedu v kuse bez volna, začátky byly krkolomné, ale nyní už to zvládám jakž takž. Netvrdím, že to nezanechá následky, leč v mé momentální situaci ani jinak nemůžu. Prostě Dá se to!

Honza5486656

Tělo je modifikovatelné. Klidně si na to zvykne, ale za cenu toho, že spánek bude tvrdší a budeš mít méně energie přes den.