Avatar uživatele
zzzzz

Zvykli jste si už na nový vzhled odpovědí?

Já už trochu jo, ale štve mě, že když jen přejedu, po zelené liště (kategorie) hned na mě celá vybafne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? GM, flodur, iceT, hanulka11, suaeda, briketka10, marci1 před 4405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Ne. Těžko si zvykám na něco horšího, když vím, že předtím to fungovalo perfektně. Ostatně, kdo by chtěl pít z louže, když byl zvyklý na šampaňské …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Na nový vzhled jsem si zvykl snadno. Grafika je vkusná, bohužel na úkor funkčnosti. Nevyváženou velikost písma se už podařilo opravit. Ještě by to chtělo stránky zúžit na standardní šířku, odstranit vyskakovací kategorie, umožnit zase opravení odpovědi a zjistit, proč se stránky načítají neobvykle pomalu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Musela jsem si zvětšit písmo, takže je to OK. Vadí mi ale, když potřebuji ohodnotit několik odpovědí najednou, trvá to neskutečně dlouho a pořád se musím vracet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Docela rychle jsem si zvykla, a to zelené bafnutí má zřejmě svůj účel-jak na tebe bafne,tak si vybereš kategorii,kterou chceš prohlížet,protože se zřejmě všechny čerstvé otázky zobrazují na hlavní straně,ale nevejdou se tam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Zvykám si, ale spokojenější nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ano věřím, že to bude čím dál lepší , že třeba ráno přijdu a bude nějaké vylepšení:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

na mně taky, mám fintu víš jakou, jezdím po straně, ale teď mně štve jedna věc, 2× jsem si nahlásila svou špatnou odpověď ohledně nesmyslného obsahu no a už nejde znovu odpovídat a nevím proč se to tak děje ??
zrovínka teď u otázky na placku s kebabem dala jsem Pitu, ale kebab je turecký, tak jsem hledala ten..pak koukám a Damiana ji dala taky, no tak jsem ji dala bodík a říkám si to jsem ale blbec !
svou odpověď jsem dala vymazat a můžu dát jen do diskuze příspěvek podivné ??
jinak si už zvykám až na to obracení stránek u profilu to je otrava ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Ještě jsem si nezvykl a nejvíc mi vadí nepřehledné upozornění na otázku v e-mailu. Dříve byla otázka oddělena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano,uz si konecne zvykam.ta zelena lista mi leze krkem.jakmile blbe prejedu,zmizne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Při minulém dotazu na nový vzhled stránek jsem dost kritizoval. Takže nyní musím přiznat, že si zvykám. Již jsem zjistil, kde jsou jaké vychytávky. Reklamu na posledním zbytečně širokém sloupci jsem odstranil a místo ní nyní je většinou jen písmeno „f“.
Poslední a asi jediná věc, která mi vadí, že nemůžu opravit již odeslaný text, který nebyl ještě ohodnocen palcem. Dříve to šlo normálně nyní lze jen doplnit odpověď. Možná to nějak jde, ale zatím jsem na to nepřišel. Nebo je někde náhled textu před odesláním?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek