zzzzz

Zvykli jste si také všechno fotit?

Já vůbec nevím jak, ale za dva měsíce jsem pořídila přes 2000 fotek v mobilu:-)

Z dovolené jich mám jen čtvrtinu:-)) Zbytek jsou nesmysly. Například když se mi v obchodě líbí třeba boty, tak si je vyfotím, vyfotím si i to co o nich píšou a pak si je najdu levnější na netu:-))) Pořád jsem nemohla najít ty lístečky – seznam na nákup, dnes ho napíšu na papír a pro jistotu vyfotím:-))) Potřebovala jsem přestěhovat skříň a když jsem ji roozebírala, tak jsem si každý krok fotila, ať to podle toho zase dokážu složit:-))) Mám nafocené i jizdní řády:-)))

Jak jste na tom s foťákem v mobilu vy?

Všem děkuji předem za odpovědi a předem se omlouvám za chyby, nefunguje mi podtrháváni:-))) Tak snad nikdo nedostane tik do oka:-)))

Nejlepší odpověď
bolak

Já sem zašel ještě dál, třeba chci někam jet nakole, otevřu si mapu, vyznačím si trasu a monitor vyfotím :) a pak když jedu na kole a nevím kde sem, tak se jen podívám do mobilu na mapu, z internetu, vyfocenou na monitoru..

jinak si často fotím mrtvý zvířata, třeba rozjetej králík, veverka s vykousanou hlavou a tak, ale to je jen takový moje..no hobby, no..

http://s8.pos­timg.org/vpbwtqgfp/­PICT0002.jpg
http://s3.pos­timg.org/s8gqob­khf/PICT0007.jpg
http://s27.pos­timg.org/otl5fwbv7/PIC­T0021.jpg
http://s29.pos­timg.org/aglldgfdz/PIC­T0036.jpg

jinak to s tím focením abych si pomatoval jak to pak složit, to mám taky :) zrovna nedávno jsem takhle „opravoval“ počítač (vyfotil dráty abych věděl kam patřej)

jinak sem poslední dobou propadl další věci, a to nahrávání si všech svých myšlenek ihned do mobilu, akorát to pak trochu blbě vypadá, když jsem na pokladně, bába mi markuje zboží a já do mobilu hlásím „zkusit si oholit levou nohu až přijdu domu, schválně jak to bude vypadat“ …„doplnění: bude to sexy?“…„paní na pokladně na mě divně civí“ ..„tak jo, tak se měj a já se zase někdy ozvu“..to vždycky říkám na konci, protože jinak bych vypadal jako podivín, tak předstírám že jsem právě telefonoval..

no, a teď naposled si pokouším vybudovat renomé nejlepšího houbaře pomocí gpsky, vždycky 4 dny chodím po lese, a zapisuju si GPS souřadnice všech hub, no a pak někomu řeknu „hele nechceš jít na houby?“ a oni na to „ale neblbni, víš že tady u nás nic neroste..no ale tak dobře“ no a před lesem se schválně rozdělíme a já jdu za šipkou podle souřadnic a cca za hodinu spoluhoubaři zkřížím cestu, on tam má na dně 3 babky a já mávám plným košíkem, dělám blbýho a podivuju se: „to máš jen tohle jo? to je divný, čoveče kudy to chodíš, dyť les je plnej hub…“

Další odpovědi
suaeda

Klasickým fotoaparátem dnes samozřejmě digitálem fotím jen občas při dovolené, nebo rodinné fotky. Mobilem fotím hlavně když třeba někde najdu nějaký pro mne potřebný kontakt. Otevírací dobu, ordinační hodiny lékařů, telefonický kontakt apod.
Ohodnotím-li se tzv „japonským koeficientem“ (100%), kteří fotografují vždy, všude a všechno, tak já v porovnání fotím jen na 5–10% .

huxa

Jen bych rád uvedl, že použití „foťák“ jakožto synonymum pro fotoaparát je do určité míry hodně zavádějící, v mobilech je fotočip.

Naopak, odvykl jsem si od focení každé hlouposti a snažím se jí více prožívat, od rande po zapamatování si seznamu na nákup. Občas pořídím foto scenérie krajiny, kterou bych si případně mohl nechat vytisknout jako obraz, ovšem to čistě hypoteticky. Dále udělám semtam fotečku nechtěně, když si mobilem svítím na cestu, jinak nefotím dá se říct vůbec. (také jsem si před pár dny z mobilu vydělával fotky, bylo jich za zhruba za 2 měsíce 10)

marci1

Přiznám se, že až tak moc ne. Spíše si fotím něco vtipného nebo co mě zajímá. Třeba děti, rostliny, stromy, mraky. Co mě zaujme.
Vzkaz na dveřích jednoho domu, kde přespávají bezdomovci ( pan domovník už musel být hodně rozhořčen ) 🙂 :
http://postim­g.org/image/klceg0kk3/
Doplňuji:
Taky vtipná hláška ( nejsem autor ) : http://postim­g.org/image/p07427sjt/

Pepa25

Ani ne. Asi nemám tak skvělý mobil s rychlým foťákem 😉 Ale využívám ho na vyfocení nějaké mapy, rozcestníku nebo plánku naučné stezky, abych si to za chvíli mohl v případě potřeby zobrazit …

anonym

Fotím hodně často,ale ne mobilem,jelikož je starej a foťák nemá.
Fotek dělám cca 1000 za měsíc ,pak následuje pečlivej výběr a zbytek se maže.

Michálek1245

Jako fotíme si toho hodně. Ale takové ty velké události, jako třeba narozeniny našich dětí, realizujeme většinou s fotografem. Ono se to nezdá, ale takové rodinné focení v přírodě je vlastně velmi dobře strávené odpoledne s rodinou. Navíc dneska jsou fotografové už takoví profíci, že z vás ta nervozita spadne a vlastně si to hodně užijete. 🙂

gagaga

z tech fotek bolak, jednou usporadate vystavu
a ja vam tam s bzzz budeme delat pokladni :p

  • iv-

zzzzz

🙂

zzzzz

Huxo čip nebo foťák, to je mi šumák, hlavně že to fotí:-DDD

zzzzz

Boláku ty si můj člověk:-DDD taky mámm vyfoceného mrtvého holuba, naboural nám do okna, debil:-(((

bolak

NEJŠEM, JÁ ŠEM MAMINKY