ptáč

Zvuková USB karta na notebooku. Budu slyšet zvuk z webových stránek, nebo je to jen pro mikrofon?

http://aukro.cz/lis­ting/listing.php?ca­tegory=100759&min­Result=5&order=m&strin­g=notebook*&vi­ew=gtext&bmat­ch=seng-v6-p-elektro_czech-0819&gclid=CN­KdyPT64MACFYMew­wodT04AuA

Nejlepší odpověď
jpau

Odpovím ti v podobně laickém duchu. Jak je tam zelená díra, přehrává to zvuk, jak je tam červená díra nahrává to zvuk. V případě toho co jsi vybral je tam červená i zelená díra takže to přehrává i nahrává zvuk.

Budu slyšet zvuk z webových stránek? Ano budeš.