Pavel1212

Zvuk z youtube

V čem mi nastal problém, že mi nejdou z youtube písničky? (Mám z opravny nový hardisk, mám něco nainstalovat?)
Doplňuji:
Děkuji, už jsem na to přišel. Neměl jsem Adobe Flash Player. Ale i tak díky 🙂.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Pokud je tento problém jen u YouTube, pak Vám asi instalace s ničím nepomůže.

Je možné, že jste zapojil zvuk do jiné zásuvky (pokud máte zvukovku zřeba na 5.1, ale máte jen 2.0 repro, nebo jste mohl konektory pomíchat).

Otevřete si ovládací panel zvukové karty, ten byste měl najít v systémové oblasti (vedle hodin vpravo dole) poklepáním na jeho ikonu. V tom panelu zkontrolujte, zda není ztlumený některý výstup.

Youtube s tímto má problém – zvuk pouští jen do předních reproduktorů. Kdežto jiné aplikace to tak obvykle nedělají. Proto je třeba se ujistit, že máte v PC nastavený správný počet reproduktorů, jaký opravdu máte (to se dělá také v tom panelu). Poprřípadě zkontrolujte, že máte přední reproduktory zapojené v zásuvce Front (zelená barva).

GangstaHelper

Když jsem říkal, že instalace ničím nepomůže, v tu chvíli jsem myslel, že nejde pouze zvuk u videa, ale video hraje (což bylo patrné z názvu otázky „ZVUK z youtube“. Ale děkuji za palečky.