mojitek

Zvuk v počítači- nejde

Ahoj
Mám PC zvuk napojeny na AV reciever na bedny.Takze kdyz si chci pustit zvuk v PC,tak jen dálkáčem přepnu z tuneru na V-AUX a paráda. Ale vcera po odstranění hry mi zvuk nejde-např. hry nebo Youtube,proste cokoliv z PC. Tuner mi ale normalne jde. Zkousel jsem restartovat,ale je to marne. Co s tim? Diky za odpoved
Doplňuji:
Rynku,diky moc-bylo to tam nekde.Takze jsem to posteloval a uz to zase fachčí.
Emo.girl : bedny byly zapnute.Taky diky za nazor
Díky všem 😉

Nejlepší odpověď
rynek878

U Windows XP Pro,to je takto,ovládací panely-zvuky,zvuková zařízení-upřesnit-měla by se otevřít tato nabidka,tak jí řádně zkontrolujte zda není něco stažené:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0342nadap062549333­710231.jpg

Další odpovědi
.Emo.Girl.

Zkus te zkontrolovat jestli sou bedny zapnuté