Zvuk v počítači

Mám nadále problém se zvukem po instalaci mechaniky DVD původní CD byla špatná vše po nastavení funguje až na špatný zvuk ale pouze při přehrávání DVD když vložím CD s písničkama jde zvuk v pohodě kodeky v počítači jsou jinak zvukový řadič VIA AC97(WDM)Via Audio(WAVE)v5.5 tak nevím zda je chyba někde v nastavení nebo zda přehrávání DVD počítač nestíhá Děkuji

Odpovědi
niemand

Promiňte, ale nějak jsem nepochopil ten špatný zvuk. Nepřehává hudební CD správně, nebo vydává mechanické chyby, když načítá CD\DVD?
hezký den