Zvuk v PC.

Potřeboval jsem repro u PC vyzkoušet u TV a po nainstalování zpět do PC mi nejde zvuk!!! Čím to může být? Poradíte?
Doplňuji:
Nic jsem neodinstaloval a jak píšeš,jenom jsem je vytáhl ze zdířky.

Odpovědi
Miroslavst

A co jsi prosímtě odinstalovával v pc? Já tedy repro vytáhnu ze zdířky a pak je tam vrátím zpátky.

Zkus dát obnovení systému, zřejmě si odinstaloval ovladače zvukové karty.

Podívat jestli není ovladač hlasitosti stažený na nule, popř. zda jsou repráky (pokud jsou napájeny ze sítě) zapojené a zapnuté. Zda jsou strčeny do správné zdířky-zelené.

anonym

Měl jsi pravdu.Otočil jsem mikrofon s repráky. Díky.

Miroslavst

Vůbec není zač.