IvkaxD

ZVRACENÍ HELP prosim já už nemužu

od 00:00 zvracim a když jsem se napila tak dvojnásobek a já už nevim co s tim mám dělat doktorka kterou mám tak ta má dneska zavříno a v našem městě nikdo jiný neni.

Nejlepší odpověď
venkovan

Pohotovost či nemocnice. Zvracení může být jen podráždění i příznak horší nemoci.
Myslím, že v okolí nějaký řidič, řidička bude.
Doplňuji:
Zkusil bych heřmánkový čaj, či řepíkový.

Další odpovědi
huxa

zvracíš v kuse, nebo jen občas? jestli to lze přežít, hodně pij čaj-po lžičkách, neslaď. Jestli to zítra bude pokračovat či už teď je to neúnosné, zajeď na pohotovost či k jinému doktoru

terry

Jak často zvracíš? A už jen šťávy, když nejíš?
A co jsi pila? A kolik?
Doporučuju černý hořký čaj, po lžičkách. Když ti bude líp, pár dětských piškotů.
A jak daleko je lékař? Není v každém městě. Proč jsi za ním nejela, jestli ti je tak mizerně?

nemocnice!!!!!!

isteron

Pokiaľ je v zvrtkoch krv, najmä tmavá až čierna ide o žalúdok ! Prasknutý vred v žalúdku alebo krvácanie do žalúdka . Okamžite do nemocnice, ide o život, vykrvácanie a strata živín.
Zvracanie je aj pri zápale slepého čreva, zápale žlčníka, alebo dyspepsii žalúdka, zápal. Do nemocnice, v každom prípade !