stebka

Je lepší přejít z Visty na systém W7, nebo rovnou na W10?

Je lepší přejít z Visty Home Premium na W7 (čistá instalace za použití GGK)a následně zdarma na W10, nebo rovnou z Visty na W10(také GGK)? Jsem běžná uživatelka a mám Asus M50VC, Intel® Core™2 Duo P7350, RAM 4GB, nVIDIA Ge Force 9300M GS 512MB. Díky a zdravím. stebka.

Odpovědi
isteron

Ja by som prešiel rovno na W 10. Vistu mám od r. 2009, doteraz ju používam, ale počkám kým skončí desktop svoj záslužný život, denne chudák išiel od r. 2009 najmenej 8 hodín denne a prežil 3 x generálky v servise. Nový bude už notbook s W 10.

Tw!st

Buď w7 nebo 10, to už je podle toho co se ti víc líbí, jen prosímtě dej tu vistu pryč.

Mišule15

w10 je dle meho nazoru lepsi :)