Karlos24

Zvláštní zacházení s balíkem poslaným českou poštou?

Nevíte, zda existuje nějaká služba české pošty, která mi zaručí, že se obsahu balíku nic nestane? např, posílám-li v balíku skleněné křehké věci..Nemám s posíláním moc velké zkušenosti..děkuji za odpověď:-)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Důležité je velmi …opakuji …velmi dobře zabalit nejlépe do bublinkové folie a pak ještě proložit třeba molitanem či zmačkaným papírem – velmi záleží na vás jak balík dojde
oni to sice na vaši žádost označí nálepkou křehké- mělo by to jít ve zvláštním pytli s který by se mělo zacházet jemně, ale znáte to vše je bohužel v lidech jak s tím zachází .

Další odpovědi
Paulovič

Můžete si balík pojistit a opatřit ho nálepkou křehké, jinak si myslím, že nic bezpečného není. A nebo nějaká soukromá doručovatelská služba (PPL, UPC, DHL…)

anonym

Použij doporučení od hanulky.
Jinak v poštovním sazebníku je zvláštní příplatek s označením
z francouzštiny „Fragile“.