straširybka

Zvláštní pupínky – máte to někdo?

dělají se mi na rukách zvláštní pupínky. jsou jen na prstech a dlaních. najednou se objeví a třeba za 3 dny zmizí. někdy je jeden, někdy třeba 5. tvoří se třeba po dvou dnech, někdy je pokoj 3 týdny, je to nepravidelné. jsou vystouplé, průsvitné, velké tak 1mm a uprostřed je většinou tmavší tečka, vypadá to jak maličké včelí bodnutí. bolí to jak zanícená tříska nebo jako zanícený pupínek. je to tvrdší a vodnaté. chci jít k dr, jenže než najdu čas a než se objednám, zmizí mi to ☹
díky za odpovědi
Doplňuji:
9řemesel díky, ale nevím nevím, je to v barvě kůže a fakt malý, jen hodně bolavý 🙂 asi by to nešlo vidět. kor tím naším stoletým foťákem 🙂

Nejlepší odpověď
misicka2310

Já bych šla také k doktorovi ke kožnímu na zdravotní problémy si udělat čas musíte :) jak vam to naskočí tak utíkejte :D

Další odpovědi
anonym

jaktoze nejste pripravena na internetoveho Doktora Who ? 🙂 … ne vazne, bez alespon te fotografie by vam pres internet nejspis neporadil ani kozar profesional, ktery mezi nami podle vseho neni. Tak za nim radeji zajdete osobne 🙂 Jak by se dala takova vec diagnostikovat bez zraku, hmatu?

9 řemesel

Bohužel nevím a neznám.Ale napadlo mne ,co takhle vyfotit a ukázat dr.?V režimu makro by to mělo vypadat přesvědčivě ..

pondělí

pohlavní choroby jsou nepříjemné