Avatar uživatele
straširybka

Zvláštní pupínky – máte to někdo?

dělají se mi na rukách zvláštní pupínky. jsou jen na prstech a dlaních. najednou se objeví a třeba za 3 dny zmizí. někdy je jeden, někdy třeba 5. tvoří se třeba po dvou dnech, někdy je pokoj 3 týdny, je to nepravidelné. jsou vystouplé, průsvitné, velké tak 1mm a uprostřed je většinou tmavší tečka, vypadá to jak maličké včelí bodnutí. bolí to jak zanícená tříska nebo jako zanícený pupínek. je to tvrdší a vodnaté. chci jít k dr, jenže než najdu čas a než se objednám, zmizí mi to ☹
díky za odpovědi
Doplňuji:
9řemesel díky, ale nevím nevím, je to v barvě kůže a fakt malý, jen hodně bolavý 🙂 asi by to nešlo vidět. kor tím naším stoletým foťákem 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, anonym před 4984 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
misicka2310

Já bych šla také k doktorovi ke kožnímu na zdravotní problémy si udělat čas musíte :) jak vam to naskočí tak utíkejte :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jaktoze nejste pripravena na internetoveho Doktora Who ? 🙂 … ne vazne, bez alespon te fotografie by vam pres internet nejspis neporadil ani kozar profesional, ktery mezi nami podle vseho neni. Tak za nim radeji zajdete osobne 🙂 Jak by se dala takova vec diagnostikovat bez zraku, hmatu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
9 řemesel

Bohužel nevím a neznám.Ale napadlo mne ,co takhle vyfotit a ukázat dr.?V režimu makro by to mělo vypadat přesvědčivě ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

pohlavní choroby jsou nepříjemné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek