Pospic

Zvláštní chování ovladače GK + konflikt s klávesnicí

Zdravím. Přejdu rovnou k věci. Po zapnutí PC má proces mscqfq.exe vždycky kolem 25% využití procesoru což se projevuje tím, že pokud si chci zahrát nějakou náročnější hru, seká se. Když ho natvrdo vypnu, jen problikne černá obrazovka a zobrazí se hlášení „Ovladač zobrazení NVIDIA Windows Kenel Driver, Version 332.21 přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven“, poté už je využití procesoru v pořádku.Taky mi zničehonic občas vypadává klávesnice – např. podsvícení normálně svítí a když stisknu nějakou klávesu – vypne se. To se děje ale jen tehdy, když ten proces mscqfq.exe zapomenu vypnout. Nejnovější ovladače jak pro klávesnici tak i pro GK mám nainstalované. Mám Windows 7 Ultimate – 64Bit GK: NVIDIA GeForce GTX 660 Klávesnice: Genius KB-G265 Díky za každou radu.
Doplňuji:
Zkoušel jsem i kompletně odinstalovat nové ovladače a nainstaloval tam ty staré z instalačního CD a problém pořád stejný. Jediná možnost co mě ještě napadá je změnit prioritu bootování ovladačů ale to je asi blbost.

Odpovědi
arygnoc

ak sa problém objavil po inštalácii najnovších ovládačov, vráťte tam tie staré.

nie všetko, čo je nové, je najlepšie.

finta:
inštalujem „nové“ až po treťom upozornení na nový software (upgrade), ovládače (drivers) cca tak mesiac-dva po tom, čo sú „nové“ – dovtedy sa chyby u vývojárov vychytajú a ja nerobím alfa beta gama testera.
Doplňuji:
to asi je blbosť.

skúšali ste aj inú klávesnicu?

viac prípadne v diskusii.