Zvláštní chování ovladače GK + konflikt s klávesnicí

Zdravím. Přejdu rovnou k věci. Po zapnutí PC má proces mscqfq.exe vždycky kolem 25% využití procesoru což se projevuje tím, že pokud si chci zahrát nějakou náročnější hru, seká se. Když ho natvrdo vypnu, jen problikne černá obrazovka a zobrazí se hlášení "Ovladač zobrazení NVIDIA Windows Kenel Driver, Version 332.21 přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven", poté už je využití procesoru v pořádku.Taky mi zničehonic občas vypadává klávesnice - např. podsvícení normálně svítí a když stisknu nějakou klávesu - vypne se. To se děje ale jen tehdy, když ten proces mscqfq.exe zapomenu vypnout. Nejnovější ovladače jak pro klávesnici tak i pro GK mám nainstalované. Mám Windows 7 Ultimate - 64Bit GK: NVIDIA GeForce GTX 660 Klávesnice: Genius KB-G265 Díky za každou radu.
Doplňuji:
Zkoušel jsem i kompletně odinstalovat nové ovladače a nainstaloval tam ty staré z instalačního CD a problém pořád stejný. Jediná možnost co mě ještě napadá je změnit prioritu bootování ovladačů ale to je asi blbost.

Odpovědi:

Zlatý

ak sa problém objavil po inštalácii najnovších ovládačov, vráťte tam tie staré.

nie všetko, čo je nové, je najlepšie.

finta:
inštalujem "nové" až po treťom upozornení na nový software (upgrade), ovládače (drivers) cca tak mesiac-dva po tom, čo sú "nové" - dovtedy sa chyby u vývojárov vychytajú a ja nerobím alfa beta gama testera.
Doplňuji:
to asi je blbosť.

skúšali ste aj inú klávesnicu?

viac prípadne v diskusii.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.