Avatar uživatele
Pospic

Zvláštní chování ovladače GK + konflikt s klávesnicí

Zdravím. Přejdu rovnou k věci. Po zapnutí PC má proces mscqfq.exe vždycky kolem 25% využití procesoru což se projevuje tím, že pokud si chci zahrát nějakou náročnější hru, seká se. Když ho natvrdo vypnu, jen problikne černá obrazovka a zobrazí se hlášení „Ovladač zobrazení NVIDIA Windows Kenel Driver, Version 332.21 přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven“, poté už je využití procesoru v pořádku.Taky mi zničehonic občas vypadává klávesnice – např. podsvícení normálně svítí a když stisknu nějakou klávesu – vypne se. To se děje ale jen tehdy, když ten proces mscqfq.exe zapomenu vypnout. Nejnovější ovladače jak pro klávesnici tak i pro GK mám nainstalované. Mám Windows 7 Ultimate – 64Bit GK: NVIDIA GeForce GTX 660 Klávesnice: Genius KB-G265 Díky za každou radu.
Doplňuji:
Zkoušel jsem i kompletně odinstalovat nové ovladače a nainstaloval tam ty staré z instalačního CD a problém pořád stejný. Jediná možnost co mě ještě napadá je změnit prioritu bootování ovladačů ale to je asi blbost.

Zajímavá 0 před 3732 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

ak sa problém objavil po inštalácii najnovších ovládačov, vráťte tam tie staré.

nie všetko, čo je nové, je najlepšie.

finta:
inštalujem „nové“ až po treťom upozornení na nový software (upgrade), ovládače (drivers) cca tak mesiac-dva po tom, čo sú „nové“ – dovtedy sa chyby u vývojárov vychytajú a ja nerobím alfa beta gama testera.
Doplňuji:
to asi je blbosť.

skúšali ste aj inú klávesnicu?

viac prípadne v diskusii.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek