Sůwa

Zvládnete test z chemie pro 8. ročník ZŠ?

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2014/02/1­8/test-zvladnete-chemii-pro-8-tridu-zs/?cid=802274
Já zvládla 15 z dvaceti a to jsem ještě občas hádala. Nic moc a co vy?
Doplňuji:
Do osmé třídy jsem chodila ve školním roce 1960/1961, ale nikdy mne chemie neoslovila. Se svými ne/znalostmi jsem si bohatě po celý život vystačila 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

ZŠ máte už dávno za sebou 17/20
ostuda, ale já měla z chemie vždy
za 4 a matiky taky, když jsem šla
na střední asi se učitelka smilovala
a dala mi 3 z obou předmětů :)

Další odpovědi
Alesh

Tož dobrý 19 kousků a to jsem udělal blbou chybu a asi jednou jsem trochu tipoval. To není tak zlý, ne? 😉

Lamalam

Dala jsem 20/20. Pro absoloventku VŠCHT povinnost:-)

anonym

Přesně jak tehdy,když jsem s tímto předmětem válčila ve škole.Dutá jak bambus.

Drap

17 bodů, samotného mně to zmátlo. To bych ani ve snu nečekal.

quentos

17 z 20 (hádal jsem jen u tří – a ty jsem netrefil :{D> ). „Výborně, vy byste měli za jedna, nejhůř za dvě. Vás asi měla paní učitelka na chemii docela ráda, že?“ (A skutečně, trojku jsem měl jen v prvním ročníku gymnázia, kdy mi zkazila vyznamenání. Pak mě chemie redoxně – tedy pardon, paradoxně začala bavit ;{)>
Občas tu na Odpovědích na otázky z chemie odpovídám – z tohoto je patrno, že si to můžu dovolit ;{)>

mosoj

17 z 20 .
Doplňuji:
Musím ale podotknout, že to vlastně chemie moc nebyla.

honza19hk

19 z dvaceti to ještě jde. Na to kdy jsem ze základky vylez. Ale chemie byla jeden z mých oblíbených předmětů.
Doplňuji:
akorát si říkám, že na 8 třídu to je nějaký lehký. Nepamatuju si co jsme brali my, ale určitě ne tohle.

Hamon

Ano. Nejspis na nula bodu, ale urcite bych se jim prokousat zvladnul.

zzzzz

🙂 Sůwo vy mi dáváte .-DDD Alena vysvědčení z 8. ročníku ZŠ mám jedničku 🙂
Doplňuji:
Jaká Alena??? Chtěla jsem napsat „Ale na“ 🙂DDD

jpau

8. třída 1. pololetí chemi 3
8. třída 2. pololetí chemi 4
9. třída 1. pololetí chemi 4
9. třída 2. pololetí chemi 3

SŠ 1. ročník chemie 2
SŠ 2. ročník chemie 3

VŠ KZ 6/20 (naprosté minimum pro zápočet) 3. pokus

Test za 19 bodů, bylo to easy, spíš to bylo o materiálech, trochu fyzice a hlavně zdravém rozumu.

Dochy

18. Ale spousta otázek mi připadala spíš na fyziku, než chemii

cochee

Já plný počet; souhlasím s tím, že některé otázky spíše fyzika.

suaeda

Chemie patřila mezi mé oblíbené předměty. Včetně domácích pokusů výroby bouchacích kuliček a pod. pubertálních nesmyslů. Takže i dnes mám výsledek stále celkem slušný za 19. Všechny předměty včetně matematiky mi mimo všech jazyků na škole šly.

RyuzakiKate

Stejně jako quentos. Ale nevěřím tomu, že by to bylo pro 8. třídu…

Kelt

Měl jsem 20 z 20, ale dobrý pocit z toho nemám. Takové testy, kde je jasná odpověď hned po přečtení otázky, a volby jsou vlastně zbytečné, je na nic. To už je zajímavější test na občanství České republiky. Tady jsem měl 19 ze 30, tak jsem to tak tak obhájil. Pokud takový test mají dělat nějací přistěhovalci, tak nevím, co si mám myslet o autorovi testu.

Tizh19

18 z 20. Chodím do kvarty (9. třída).

bolak

na podruhý 20!!!! jóó, sem dobrej!!!

gagaga

ja z 20 – 0 ;(
( ani jsem to ale neotvrela..s vys­ledkem jsem si ale jista

  • iv-

( a hned se to v zapeti potvrdilo .. :)ze jsem misto do diskuze napsala do odpovedi.. :)
ale hned jsem si zazadala o smazani ):)