Drap

Zvládnete ještě velikonoční test ?

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/04/0­9/test-co-vsechno-nevite-o-velikonocich/#ut­m_medium=style­box&utm_source=a­tlasHP&utm_con­tent=position-6

Nejlepší odpověď
anonym

Mizérie ! A to se dá říct,že člověk teď kolem Velikonoc lecos pochytil a znalosti osvěžil nebo doplnil …:D

Další odpovědi
redy

Dopadlo to tak, jak jsem čekala,to jest mizerně.

iceT

Můj výsledek jest 5 z deseti správně.Žádná sláva tedy.....

briketka10

jenom 5 a mám si prý naplnit ledničku, no tu mám plnou a občas kouknout do encyklopedie :D

hanulka11

Drape- jsem zjistila, že vlastně o velikonocích nic nevím- dělala jsem si ho odpoledne- stydím se