Zvládne můj počítač the sims 3 pets?

Dobrý den, chtěla bych si koupit hru The sims 3 pets, ale mám obavy, aby to můj počítač zvládl.. :o( Moc se v tom nevyznám..Mám windows vista home premium,intel pentium dual core,procesor 1,86 a 1,87Ghz, RAM 2038 MB a 32bitvý operační systém.. Myslíte, že mi hra poběží? Brácha mi říkal, že vidí obavy jedině v grafické kartě, která je integrovaná.. Nerada bych, aby mi hra neběžela..Na pc mám momentálně mazlíčky ale stažený..A všechno v pohodě běží, jen se mi mazlíčci zobrazují rozkouskovaně, tzv. glitch.. Hru bych už pak zřejmě nemohla prodat.. jedině spolu s mým účtem u EA, (kde už mám zakoupenou hru The sims 3 (také elektronickou verzi) a to bych nerada.. Můžete mi prosím poradit?Děkuji.. :o)

Odpovědi:

Pokud ti jede sims 3 není důvod proc by nemeli jet mazlíčci

No určitě bych ti doporučoval pro bezproblémový chod koupit novou grafárnu. Stačí si na Alze nebo Softcomu vyhlídnout nějakou např. tuto: http://www.softcom.cz/…
...za pár korun a máš po starostech.

Diskuze k otázce

Sundry

Ahoj kluci, děkuju za odpovědi... Hru jsem si již objednala tak uvidíme.. ;o) S grafickou kartou je právě problém ten, že můj počítač má grafickou kartu integrovanou, nedá se takhle koupit a jednoduše vyměnit za lepší.. :o( Ale třeba to pofrčí i takhle.. Mám ntb HP Pavilion dv6000.. Brácha mi tam akorát vyměnil RAM za 3GB ale jinak to prostě není herní notebook.. :o/ Třeba mě ale můj počítač mile překvapí.. :D :o) Ještě jednou díky.. A.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.