KamČůZeK

Zvíře které se dá dobře ochočit? :)

Potkany mám, a chci si pořídit ještě něco. Co myslíte, třeba morče, osmáka degu, pískomily, činčily, fretku, myšku? :)

Nejlepší odpověď
anonym

manžel-manželka,ale u tchyně mám pochybnosti.

Další odpovědi
dědapetr

Fretku podle mě,ale ty se musíš rozhodnout.

tom004

Ale,tato zvířata si koupíte ve Zverimexu,ta nemusíte „ochočovat“.Abyste mohl nějaké zvíře ochočit,musí předtím žít volně v přírodě.A těch už tam zas tolik není.Takže koupit a něco je můžete naučit.

barnajka

Morče je prima, naše Nicky se naučila dokonce přiťapkat na stole na zavolání. A milovala kafe!! :DD Osmáci prý taky nejsou špatní. Jen na činčily pozor – to vůbec není zvířátko k mazlení :) Jsou to ďáblíci, co rádi utíkají, hrají si na honěnou a skáčou metr vysoko. Stejný divoch je křečík džungárský – u něj bych spíš doporučovala pořídit si menší smečku. Oni si totiž bohatě vystačí sami se sebou, člověka k životu vůbec nepotřebují (snad jen na ten úklid a krmení jsme jim dobří :)