osamělývlk

Zvětšování normálních knih

Nevíte někdo, jestli existuje, nebo jak se jmenuje přístroj, který by byl schopný zvětšit text (třeba knihu atd.) Prý něco takového existuje. Jako že prostě otevřu normální knihu, namířím to na stránku a to se někam „promítne“, buď na obrazovku nebo na stěnu, to je jedno. A hlavně, že se tam ten text zvětší, aniž by bylo třeba knihu skenovat.
Omlouvám se za ten zmatený popis, snad pochopíte,co mám na mysli. A jestli jste o něčem takovém slyšeli, prosím odpovězte. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Projektor

Další odpovědi
Razza

Drap – ale prdky

Taťka hned vykřikl „Meotar“ 🙂 Prý to za komančů bylo na každý škole, položila se na to knížka a přes lampu a nějaké čočky se to promítalo na zeď.