Rejkjavik

Zvětšení obrazovky na notebooku

Dobrý den, mám takový problém s obrazovkou. Nějak se mi sama od sebe zvětšila. No hrál jsem hru a najednou se hra sama od sebe vypne a ukáže mi nějakou informaci o varování, tak jsem to vyndal z cd mechaniky a obrazovka byla zvětšená, a já teď nevím jak ji vrátit do normální podoby jak byla. Díky za veškeré informace

Nejlepší odpověď
led

Hra si sama nastavila rozlíšenie obrazovky.
Treba si kliknúť pravým tlačítkom na prázdnu obrazovku a vybrať vlastnosti.
Tam na karte „Nastavení“ sa nastavte pôvodné rozlíšenie a potvrďte. Hotovo.

Další odpovědi
hanulka11

snad v pravém rohu dole na liště si nastav 100% , zřejmě si zavadil a naskočila ti tam % větší

dáš si změnit úroveň prohlížení

KdoSiOdJinud

rady s rozlišením jsou správné 🙂, po přečtení jsem nabyl pocit, že se ti z 15" monitoru stal 17" 😁

Plocha > pravé tlačítko > vlastnosti > tam najít záložku s rozlišením a nastavit vyšší