Zvětšené nosní a krční mandle

Mám 4letého syna.V září začal chodit do školky,měl od té doby 2×antibiotika.Má zvětšené nosní i krční mandle.Lékařka nám poradila homeopatika – Lymphomyosot.Bere ho již měsíc a moc výsledky nevidím.Existuje jiný způsob,krom chirurgického vynětí mandlí?Děkuji.Petra

Odpovědi
anonym

nemá mononukleózu?? nebo abces v krku??.. taky může být oslaben, takže obnovit imunitu.. Ovoce zelenina.. navštívit imunologa. Zkuste třeba čaj lapacho. Najděte si o něm informace třeba zde: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/La­pacho