vevinka007

Zverimex..

Chtěla bych se zeptat jestli jdou vrátit morčata do zverimexu? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Už se ti ´okoukala´ a teď nevíš, co s nimi?? :-O
Doporučuju, abys je vlastnoručně zabila, stáhla a vykuchala a upekla a snědla – aby sis – pro příště, uvědomovala, že živé zvíře není plyšák na hraní!
Tady máš i jeden recept – http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/296051-cestozrani-morcata-v-peru-smazi-pecou-i-vari.html .
___
Já – být majitelem „Zverimexu“, bych morčata (ani podobná zvířata) zpět nevzal – u nezodpovědného ´chovatele´ se mohla lecčíms nakazit a nehodlal bych riskovat zdraví jiných mých ´svěřenců´.

Další odpovědi
www

Záleží výlučně jen na prodejci, není to jeho povinnost. Zkusit to ale můžeš.

anonym

Zeptej se ve zverimexu! Tady těžko někdo bude vědět jaj se k tvému problému postaví zverimex, kde jsi morčata nakupovala.
„Vrátit“ zvíře lze, řídit se musíte občanským zákoníkem nebo reklamačním řádem, ale to asi nebude tvůj případ. Morčata zřejmě nevykazují nějaké vady, jen tě přestala bavit nebo něco podobného. Někomu je daruj (třeba i do zverimexu)
a příště si dobře rozvaž než si nějaké další zvíře pořídíš, už tak jich máš víc než dost!

iwrana

Možná ano,jestli jich tam nemají zrovna hodně,ale asi když je tam dáš zdarma.