Avatar uživatele
lolll

zvedáte cizí telefonní čísla?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, bolak, Mirdas před 3316 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ano – od té doby, co mám mobil si tlf. čísla nepamatuju a určitě nemám uložena všechna čísla mých kamarádů a známých a nebo potenciálních kamarádů a známých…
😉
A pokud mi volá nějaký ´markeťák´, klidně vprostřed hovoru beze slova zavěsím…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Žádná čísla zásadně nezvedám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LysoňXXX

Ne- nezvedám. Lidi co mě znají, tak vědí, že když mi volají z jiného než jejich čísla, tak to nezvedám. A proto mi napíší sms s tím, abych to zvedl a podepíší se. To pak na podruhé zvednu. Jinak, když volá cizí číslo, tak si ho proklepnu na internetu a z 99% se jedná o půjčky a nabídky různých „blbostí“ Hledat tady- vyhledatcislo.cz nebo kdovolal.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Ne neznámá čísla, barevné linky a neviditelné čísla zásadně nezvedám. Na mobilu s androidem mám nainstalovanou aplikaci „Nevolejte.cz“, kde jsou pravidelně doplňovány a aktualizovány nová nepotřebná (podvodná) čísla. Snad je to dobré.
Něco jiného je, že na druhou služební SIMku v MT občas pracovně volám a účastník občas není k dostižení. V tom případě si dávám pozor abych volaného nevytípl až se mi později ozve zpět.
PS: Call centra bych zakázal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nnn1

Ano – několikrát se mi stalo, že volal někdo, koho znám, jen z neznámého čísla (třeba od kamaráda).

Je lepší, když zvednu telefon a odmítnu případnou reklamu, než když by mi někdo chtěl něco důležitého povědět a já to nezvedla. Může to být doktor aj., takže zvedám vždy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Zvedám a pokud zjistím, že je to nějaký opruz ve formě průzkumu nebo nevyžádané nabídky, seřvu je jak si opovažují mě otravovat když jsem jim nedal své číslo a zavěsím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Již nezvedám. Protože jsem kdysi párkrát poskytla své telefonní číslo na internetu či při přivýdělku v nějakém call centru a teď mi volají neznámá čísla s různými nabídkami či výzkumy. Já tenkrát nevěděla, že si tyto databáze tel. čísel firmy mezi sebou soustavně prodávají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nezvedám žádná telefonní čísla, protože se zvedat nedají.
Hovory z neznámých čísel nepřijímám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,zvedám jen telefon,ale když někdo cizí zavolá,tak at si kecá.telefon položím na stůl a jdu pryč,ať si povídá,když je za to někdo placenej a baví ho to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Zvedám ale nepředstavuji se.
Může se stát že někdo z rodiny bude nucen volat z vypůjčeného telefonu.
Zda volají s nějakou nabídkou, nebo dotazníkem, vždy hovor mohu ukončit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já je zvedám, protože jinak nikdy nepřestane volat 😁 . Když je to nějaká nabídka, tak si ji vyslechnu a slušně odmítnu. Taky by mi nebylo příjemné, kdyby mě někdo hned odpálkoval a je to práce jako každá jiná. Navíc od té doby co v práci využíváme služby call centra , tak vím, jak je i pro ně práce náročná.

Avatar uživatele
gecco

Lamalam → a to já jo…
Ale většinou je u nich ´připsáno´ „korun českých“…
😉

před 3316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

To já ne, kdo by se kvůli pětikilu ohýbal.

před 3316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

;-DDD

před 3316 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek