lolll

zvedáte cizí telefonní čísla?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – od té doby, co mám mobil si tlf. čísla nepamatuju a určitě nemám uložena všechna čísla mých kamarádů a známých a nebo potenciálních kamarádů a známých…
😉
A pokud mi volá nějaký ´markeťák´, klidně vprostřed hovoru beze slova zavěsím…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Žádná čísla zásadně nezvedám.

LysoňXXX

Ne- nezvedám. Lidi co mě znají, tak vědí, že když mi volají z jiného než jejich čísla, tak to nezvedám. A proto mi napíší sms s tím, abych to zvedl a podepíší se. To pak na podruhé zvednu. Jinak, když volá cizí číslo, tak si ho proklepnu na internetu a z 99% se jedná o půjčky a nabídky různých „blbostí“ Hledat tady- vyhledatcislo.cz nebo kdovolal.cz

suaeda

Ne neznámá čísla, barevné linky a neviditelné čísla zásadně nezvedám. Na mobilu s androidem mám nainstalovanou aplikaci „Nevolejte.cz“, kde jsou pravidelně doplňovány a aktualizovány nová nepotřebná (podvodná) čísla. Snad je to dobré.
Něco jiného je, že na druhou služební SIMku v MT občas pracovně volám a účastník občas není k dostižení. V tom případě si dávám pozor abych volaného nevytípl až se mi později ozve zpět.
PS: Call centra bych zakázal.

nnn1

Ano – několikrát se mi stalo, že volal někdo, koho znám, jen z neznámého čísla (třeba od kamaráda).

Je lepší, když zvednu telefon a odmítnu případnou reklamu, než když by mi někdo chtěl něco důležitého povědět a já to nezvedla. Může to být doktor aj., takže zvedám vždy.

VeRe1983

Zvedám a pokud zjistím, že je to nějaký opruz ve formě průzkumu nebo nevyžádané nabídky, seřvu je jak si opovažují mě otravovat když jsem jim nedal své číslo a zavěsím.

pusinka50

Již nezvedám. Protože jsem kdysi párkrát poskytla své telefonní číslo na internetu či při přivýdělku v nějakém call centru a teď mi volají neznámá čísla s různými nabídkami či výzkumy. Já tenkrát nevěděla, že si tyto databáze tel. čísel firmy mezi sebou soustavně prodávají.

ivzez

Nezvedám žádná telefonní čísla, protože se zvedat nedají.
Hovory z neznámých čísel nepřijímám.

anonym

Ne,zvedám jen telefon,ale když někdo cizí zavolá,tak at si kecá.telefon položím na stůl a jdu pryč,ať si povídá,když je za to někdo placenej a baví ho to.

Mirdas

Zvedám ale nepředstavuji se.
Může se stát že někdo z rodiny bude nucen volat z vypůjčeného telefonu.
Zda volají s nějakou nabídkou, nebo dotazníkem, vždy hovor mohu ukončit.

Jakub Tlapal

Já je zvedám, protože jinak nikdy nepřestane volat 😁 . Když je to nějaká nabídka, tak si ji vyslechnu a slušně odmítnu. Taky by mi nebylo příjemné, kdyby mě někdo hned odpálkoval a je to práce jako každá jiná. Navíc od té doby co v práci využíváme služby call centra , tak vím, jak je i pro ně práce náročná.

gecco

Lamalam → a to já jo…
Ale většinou je u nich ´připsáno´ „korun českých“…
😉

Lamalam

To já ne, kdo by se kvůli pětikilu ohýbal.

gecco

;-DDD