Zlatý

Zvažuji nákup v obchodu Alza. Máte nějaké zkušenosti?

Dobré?? Špatné??
Díky za info.
Doplňuji:
Tak teď babo raď :-). Chci kupovat telefon, Chci ještě zjistit konkrétní vybavení (jaký je diář, upomínky atd, tak raději v kamenném obch.). Tak jen doufám, že reklamace nebude potřeba.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Drahý ? Budu odporovat - podle portálu Heuréka.cz který se zabývá srovnání cen elektronických obchodů je jeden z nejlevnějších.

Ale teď k tomu co jsem chtěl říci, pracuji v nejmenované firmě zabývající zakázkovou výrobou výp. techniky a prodejem elektroniky apod. Jeden z našich předních dodavatelů je Alza.cz a jsme s nimi nadmíru spokojeni, velký výběr zboží, slušné ceny a když si nevíte rady mají linku pro poradenctví ohledně nákupu.

Ale abych je nepřechválil, reklamace je složitější, spíše zdlouhavá a člověk často ani neví jak to s jeho reklamací vypadá i po tom co tam zavolá, pokud budete mít to štěstí a bude mít snadnou nebo vůbec žádnou reklamaci budete spokojeni.
Doplňuji:
Není problém, vlezte na web Alza.cz do hledacího políčko vpravo nahoře najděte telefon který hledáte (pokud ho už máte vybraný, pokud ještě nemáte využijte menu vlevo a vyberete si který chcete). Na Alza.cz webu jsou podrobné informace o každém modelu telefonu(nebo čehokoliv jiného) včetně fotografií ze všech stran a příslušenství. Pokud budete o telefonu chtít podrobnější info (ten diář apod.) jednoduše zavolejte na jejich infolinku, mají tam speciální oddělení pro nákup zboží kde vám poradí a také pomohou s objednáním - pokud se Vám nebude chtít volat můžu Vám (nebo kdokoliv tady) poradit s koupí a výběrem (popřípadně zjistit podrobnější informace)

Další odpovědi:

Zlatý

mám dobré. trošku drahí ale spoľahliví

Doplňuji:
ja si neťažujem, mám niekoľko vecí od nich

Bronzový

Ano mám, a to zatím jen ty dobré.Ceny nejsou přehnané , ale raději je ještě srovnám s ostatníma.S reklamací zatím zkušenost žádná , ale teď tam budu posílat sat. přijímač 2 měsíce před koncem záruky , tak budu moudřejší.Vynikající je sledování zásilky na internetu , je tam i sledování reklamací , tak uvidím.

Dobrý den paní ReHu. Od září se mají tyto věci velmi zdražovat. Jak MALL tak ALZA jsou v pořádku. TO co jsme vám poradili je velmi dobré. Zdraví ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 261
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.