Mahoney

Zůstává se nějakou dobu po antibiotikách doma?

Dobrý den, jsem teď od tohohle úterý na antibiotikách, protože mám horečky a zánět průdušek. Příští úterý jdu na kontrolu, myslím že už mi nic nebude, ale slyšel jsem, že doktoři většinou nechávají lidi po antibiotikách ještě nějakou dobu doma. Je to tak? Moc se mi to totiž nehodí, být ještě doma. Nevíte jak to je?

Odpovědi
marijakes

Pokud je pacient bez potíží, nechá ho lékař doma ještě tak 2 dny. Pokud si myslí, že ještě příznaky doznívají nechá déle. Pokud budete trvat na ukončení nemocenské, lékař ji ukončí. I když se vám to nehodí, já bych poslechla lékaře, protože onemocnění, které bylo nutno léčit antibiotiky a nebylo zcela a úplně vyléčeno, se může za krátko opakovat a budete doma a na antibiotikách znova. Opakované užívání antibiotik není to pravé ořechové.

amagram

Podle možnosti,ale radši ano