bolak

Zůstali byste věrni odpovědím i kdyby byl zrušen bodovací systém?

Zmizel žebříček a zůstalo by jen palcování odpovědí, ale body na kontech by byly vynulovány, tudíž by skončila ta věčná honba za mamonem a snaha odpovídat na všechno a za každou cenu.

Nejlepší odpověď
anonym

Zůstal/a bych

Body jsou stejně k ničemu,nedá se za ně pořídit nic,co by kompenzovalo čas strávený psaním odpovědí.Někdo si počtem bodů možná masíruje ego,ale vlastně jde hlavně o zábavný koníček. A všimla jsem i dotazů na smazání bodů a začít pod stejným jménem od 0,což mi přijde zajímavé a zřejmě v původním duchu Odpovědí,že jde o virtuální- morální odměnu… :D

Další odpovědi
anonym

Opustil/a bych tento web a zkusil/a štěstí jinde

Ja se honim za mamonem i v realu .. mam to stejne jako tady …
Potrebuji ty palce k zivotu. A take chci predbehnout nasi led. Brzy se mi to mozna podari. 🙂

  • iv-

anonym

Zůstal/a bych

Doplňuji:
Neženu se ani za ujíždícím autobusem natož za nějakými body. Jsem tady hlavně pro poznání i pousmání a ne abych byla nervózní, že mám málo bodů.

Damiana

Zůstal/a bych

Když jdu ke známým dobrovolně, tak nečekám, že mi za to zaplatí. Jestli navíc chci od někoho z nich radu, tak už teprve ne. Palec nebo hvězdička je pro mne „pouze“ souhlasem, poděkováním, oceněním mých vědomostí a snahy. Potěší.

LaDy MuSiC

Zůstal/a bych

Doplňuji:
Snad sem lidi chodí, aby pomohli ostatním, ne? Já tedy ano. I kdyby tu body nebyly, chodila bych sem nadále. Ano, je pravda, že body se také snažím získat, ale že bych sem chodila jen kvůli bodům, to vážně ne. Body beru jen pro zpestření. :)

briketka10

Zůstal/a bych

jen kvůli Vám všem a Tobě bych 100% zůstala věrná, stejně sem chodím jen kvůli tomu, abych se zasmála a hlavně radám co se týkaj kopírování filmů na DVD, hudby na CD a různý takový ty technický tak jó ty už mám dávno uložený, pomáhají mi řešit problémy s noťasem a přijdou další o, kterých nevím :) ..

vlk samotař

Zůstal/a bych

Doplňuji:
body mě ani tak nezajímají, spíš se chci něco naučit a pobavit se.

Rocker

Zůstal/a bych

Doplňuji:
Nechodím sem kvůli bodům,ale abych se něco zajímavého dozvěděl,nebo odpověděl,když vím.

Drap

Zůstal/a bych

Zůstal bych, pokud by zůstala i většina lidí co zde jsou.

arygnoc

Zůstal/a bych

Samozrejme, ostal by som.
A mamonárom aj tak dávam palce.

  • iv- by som dal aj dva. ;)

led

Zůstal/a bych

A všetci kričme: To je ono! To je ono! Hurá!
Doplňuji:
Do dnešného dňa mi admini na moju žiadosť aj na priamu výzvu ani neodpovedali.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-nielen-pre-admina-chcem-pokracovat-s-vymazanymi-bodmi-od-sameho-zaciatku-so-zachovanym-menom-a-emailovou-adresou

anonym

Zůstal/a bych

Doplňuji:
Jestli přestanu být „věrný“ Odpovědím, tak to bude hlavně kvůli tomu naprosto zbytečnému, iritujícímu a stupidnímu tlačítku „Více otázek“ 😉

lenka.seda

Zůstal/a bych

ReHu

Zůstal/a bych

Doplňuji:
On tady je někdo kvůli bodům???
Kdo?

briketka10

:) :) :)

led

  • iv- kľudne si odskočím na kofču a počkám.

anonym

Led, ja koukam kazdy den rano … jestli uz … a porad nic. ☹
Nepojedete do Cech ? Ze by jsme tam zajely a odhlasily se tam samy. !
🙂
To ze ty bodiky sbiram je jenom jako .. znate me. 🙂
Ja chci nulu. ! Na konte v bance uz ji mam , tak jeste tady me chybi. !

  • iv-

led

Ak chcete kvôli bodíkom utiecť, budete si musieť niesť batožinu na Kilimandžáro sama a bez nakrémovanej „černošky“ :)

briketka10

  • iv- a jestli Ty si náhodou nevymešlíš, abys náhodou neměla jinou odpověď a nevybočovala ?? :DD

anonym

Je to tak briketko .. vybocovala jsem uz ve skole. Byla jsem ze vsech nejblbejsi ! ☹
A hned po skole jsem byla v kanclu – hned vedle hajzlu … beeee .
Tak jsem se radsi osamostatnila a ted uz jenom cestuji. 🙂
Ale vzpominam rada na ten kancl .. ja uz poznavala chlapi podle proudu moceni !! 🙂 -iv-

bolak

nejblběší jo? to se mi nějak nezdá hele…a neměla jsi jenom kyfózu?

anonym

Kyfozu neznam. To nas ve zvlastny neucyli.
Mela jsem jenom mikozu ! Ale ne na nehtech. Mela jsem ji na prdeli !! ☹ -iv-

bolak

já byl zas přes plísně v pupíku, proto jsem tehdá neurval ani diplom se šklebličkou, do bazénu mě vůbec nechtěli pustit…

…žena růže plíseň kost… já byl premiant, ještě teď to tam mám…

briketka10

:) :) :)