gecco

Zúčastníte se pokusu, po jak dlouhé době dojde k uzavření otázky bez nominace?

Viz tato otázka Ivzez – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-na-odpovedich-predejit-predcasnemu-uzavreni-otazky
Nebudu tuto otázku uzavírat – ´počkám/e´…
😉
Zajímá vás to?
Doplňuji:
Tak…
Dneska je to tejden – od položení otázky.
😉
Ale – čirou náhodou, jsem narazil na tuto – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-meri-autoreproduktory , která je neuzavřena už 83 dnů…
😉

Nejlepší odpověď
Putin

ano, zajímá

Doplňuji:
Zajímá mě to. Admin na tuhle a další fůru otázek stejně neodpoví, začínám si myslet, že mu jde jen o reklamy a peníze z nich a ne o server a udržování zde pořádku a spravedlnosti.

Další odpovědi
kapka

ano, zajímá

A nemelo by tech otazek byt vic? A sledovat, jestli budou uzavreny po stejny dobe nebo kazda jinak?
A daji se k tomu myslim vyuzit i stare otazky uz polozene. Ja osobne si myslim, ze se kazda uzavira jinak. Proc, to netusim.

briketka10

ano, zajímá

ivzez
může ještě otázku doplnit a tím
ji posunout opět na hlavní stránku
bude zase vepředu a my na ni
budeme všichni znovu odpovídat :)))
Doplňuji:
jů ta s těma reprákama je dobrá
doufám, že si jí admin všimne a
83 dní je dost velkej rekord žejo :))

máš postřeh 😁

ivzez

ano, zajímá

Pepa25

ano, zajímá

Doplňuji:
Nemá vliv, jestli byla nějaká odpověď označena jako užitečná (palec)? Pokud ano→ otázka se po nějaké době uzavře, pokud ne, visí pořád otevřená … Tak jsem to pochopil já, ale jsem tu ještě krátce …

zzzlatokopka

ano, zajímá

:.-)

talka

ano, zajímá

Lamalam

ne, je mi to fuk

Adula.57

ano, zajímá

Agneta

vůbec to ´neřeším´, nevím, o co se jedná

mokrygorky

ne, je mi to fuk

dědapetr

ne, je mi to fuk

Drap

ne, je mi to fuk

Nijak mně to netrápí. Stejně je zbytečné to tady řešit.

Slecna 007

ano, zajímá

Doplňuji:
Sice mám registraci nějakou dobu, ale normálně sem moc nechodím. Takže vlastně ani nevím k čemu je dobré otázky uzavírat, příp. prodlužovat jejich životnost, anebo k čemu sbírat body. Ale doplňuji otázku a netrhám partu 😉

Front

ne, je mi to fuk

anonym

ne, je mi to fuk

Emefej

ne, je mi to fuk

anonym

ne, je mi to fuk

Umíněnost robota je opravdu k politováníhod­ná,hoší je to s umíněným človíčkem,ale nic se něděje – vždy je naděje.
Doplňuji:
„horší“

ponovotny

vůbec to ´neřeším´, nevím, o co se jedná

nejsem si úplně jistý, ale zdá se mi, že u té uzamčené otázky jsou nějaké odpovědi z kterých lze nějaký závěr vyvodit, kdežto u repráčků je jenom nějaký výkřik, tak to nechali otevřené kdyby se našel někdo kdo dokáže odpovědět ;)

briketka10

gecco

no a vidíš, jak funguje doplnění otázky po sedmi dnech,
což ivzez nevyužila ?? je to docela milý osvěžení tady na
odpovědích :))

gecco

😉

gecco

Pepa25 → časem jsou uzavírány i otázky s neopalcovanými odpověďmi, i otázky zcela bez odpovědí.

gecco

Putin → nepředpokládám odpověď Admina (ani tu otázku tak nesměřuju) – jen mne zajímá, jak to ´dopadne´…
😉

kapka

Putine, ja si tohle myslim skoro pet let, co tu jsem.

gecco

Kapko – já si dokonce myslím, že Adminovi nejde ani o zisk – případný profit zajímá majitele – http://www.as­pa.cz/kontaktni-informace …
😉

arygnoc

okamura to už dávno prestal sponzorovať, veď to nemôže vynášať.

;-Q

annas

Okamura nesponzoroval, poždavek zamítl, protože Odpovědi žádali o dotaci na slovenské a ukrajinské Odpovědi. Na české nikoliv. Ukrajinské zanikly, slovenské se ještě drží, ale určitě je někdo jiný převezme.