Zúčastnili jste se vy, nebo někdo z vašich známých soutěže Prostřeno?

Když se tak občas kouknu na nějaký díl, tak mi připadá, že jsou soutěžící nepřipraveni, mnohdy neumějí vůbec vařit. Chtějí zaujmout cizí kuchyní a nezvládnou ani „topinku s čajem“. Vymýšlí, přitom v jednoduchosti bych viděl krásu. Předpokládám, že se přihlásili s předstihem a mají možnost se připravit. Samozřejmě záleží na ostatních soutěžících, kdy se tam sejdou opravdu kapacity. Jak to vidíte vy?

Nejlepší odpověď
ReHu

Nezúčastnil.
Jinak to vidím stejně jako ty.
Nesleduju pravidelně, ale někdo ani doma pořádně neuklidím když si pozve televizní štáb.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Úplně stejná odpověď co ReHu, nezúčastnil bych se.

gecco

Ne – copak jsem blázen???
😉
Navíc v tom pořadu (aspoň co jsem asi tak 2× koukal) vůbec nejde o nějaké vaření, ale o jalové kecy…

marci1

Ne a nezúčastnila bych se ani za milión. 🙂

anonym

Přátelé, to je záměr autora a majitele TV, aby vnesli do takového a podobného pořadu(výměna manželek, farmář hledá ženu) chaos, nevraživost, nadávky, trapnost, pomluvy a různé, pro myslící nepochopitelné, věci. Jinak k otázce: Ne, neznám nikoho, kdo by se zúčastnil této trapárny.

kapka

Videla jsem jen par dilu a uz je to hodne davno. Neco v tv a neco pozdeji na netu, kdyz se o tom mluvilo, abych vedela, o co slo.
Vylozene dobre nezn nikoho z te souteze, jen z doslechu dve soutezici.
Prvni z nich je prave ten pripad, kdy ma clovek vic sebevedomi nez rozumu. Mlada holcina, varit vubec neumela, jen se tam sla predvadet a delat ze sebe trotla pred celym narodem. Setkala jsem se s pani, ktera ji zna. Podle ni, je ta holka takhle prastena porad. Neuvedomuje si, jak se ztrapnuje.
Dalsi soutezici, co malinko „znam“, byl pravy opak. Varit umela, program pripravila skvely. Kdyz je nekdo majitelem konske farmy, tak to jde dobre, no. :) Svemu podniku udelala v tv vybornou reklamu a myslim, ze to i vyhrala. Tahle pani to ma v hlave srovnane, takze pro ni bylo ucinkovani v tv plus.