manon

Zúčastnili jste se někdy srazu lidí se stejným příjmením?

(Případně velkého rodinného srazu nebo srazu lidí s nějakým jiným stejným znakem?) Jeli byste na něj, kdyby ho někdo zorganizoval?

Nejlepší odpověď
aramah

Ne, ještě jsem neslyšela že by někdo měl příjmení jako já 🙂

Další odpovědi
johana 56

Vzhledem k široce rozvětnému příbuzenstvu se nás při různých rodinných událostech (svatba,kulati­ny,pohřeb ) se stejným příjmením nebo v přímém příbuzenském vztahu sejde někdy i víckrát do roka 60 – 80 lidí.Ani si neumím představit sraz všech nositelů tohoto jména,Strahov by nám možná stačil.

led

Vážená pýtajúca sa,
Bola som na jednom takom zraze,
ale dodnes nechápem, prečo mali všetci iné priezvisko než ja.
Nepomýlili si zraz?
Vaša blondýna

BANAN93

klidně ale nechtěl bych se jmenovat Novák to by bylo v sazka aréně

mosoj

Tak se ujistěte kolik by se vás mohlo sejít !
Zadává se mužské a ženské jméno zvlášť, nebo napsat do vyhledávače ženské i mužské jméno najednou za sebou.

Moje se vyskytuje v ČR 480 x včetně žen.

http://www.kdej­sme.cz/

Sůwa

Sraz to sice nebyl, ale skoro to tak vypadalo. Setkali jsme se s rodinou lidí se stejným příjmením jako naše a když jsme se představovali bylo to dost komické, protože všichni opakovali totéž, ženy s přechýlením ☼ To stačilo.

johana 56

ad mosoj : děkuji,stačilo by malé náměstí.

manon

led: Sraz blondýn by mohl být taky zajímavý, sraz dvojčat jsem taky viděla – nebyli tam všichni dvojmo? :)

led

manon
Ale dokázali by sa stretnúť?

manon

Já bych je nepodceňovala :) Tak prosté to členění na chytré a hloupé snad není. Já s tím nesouhlasím !!! :)

led

Ešteže moje blond sa zmenilo v strebro :)
Ale máte pravdu,
ten všeobecný názor má na vine film, kde od začiatku do postáv naiviek a popletiek dávali blondýny. Ešte aj do reklám
http://www.you­tube.com/watch?v=o3On­WrFq95A

manon

:) Tak to vidíš – asi začnu sbírat chytré blondýny :)

johana 56

Jen aby ty blondýny měly šanci se na místo svého srazu dostat přes dav mužských,ktří na jejich účet veřejně vtipkují,ale potají.....