Zlatý

Zúčastnili jste se nějaké charitativní aukce? Jaké? Co značí význam slova charita?

Přišla mi sms, tak se ptám co je to charita?
Vas mobil
byl vybran nasim pocitacem k dani do aukce. Vydrazene penize
poputuji na konto ROMOVE V NOUZI.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Charita (z latinského výrazu caritas = slitování, smilování) obvykle označuje dobrovolné dobročinné akce na pomoc trpícím lidem, dětem, starým lidem, sociálně slabým, nemocným a podobně. V praxi může nabývat různých forem, peněžitými i věcnými dary počínaje až po práci vykonávanou zdarma pro nějakou dobročinnou, humanitární či charitativní organizaci.

Tak se nad nimi smiluj, vždyť oni trpí!

Další odpovědi:

Zlatý

•Charita (z latinského výrazu caritas = slitování, smilování) obvykle označuje dobrovolné dobročinné akce na pomoc trpícím lidem, dětem, starým lidem, sociálně slabým, nemocným a podobně.

Zdroj: http://www.google.cz/search?hl =cs&rls=com.microsoft:cs:IE-Se archBox&rlz=1I7ADRA_cs&defl=cs &q=define:Charita&sa=X&ei=xrQY TZWYH9C48gP9uIGFBw&ved=0CBoQkA E

Zlatý

Charita je dobročinnost, praktická láska k blížnímu v křestanském smyslu.Každý rok se u nás vybírají peníze které pak charita rozdá těm co to potřebují já přispívám už 10 let

Bronzový

Já mám doma vždy několik složenek pro různé charitativní organizace a mezi nimi losuji, kam pošlu peníze. Takže ano, ale musí zbýt pro moje děti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.