Zúčastní se někdo nové soutěže o nejchytřejšího Čecha na ČT?

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/106545980­60-nejchytrejsi-cech/

Nejlepší odpověď
Funna

Někdo určitě ano…ale já to nebudu…otázky v testu jsou hodně jednoduché, takže hledají ne moc inteligentí uchazece, ale takové, co si to o sobě myslí .-)

Další odpovědi
bolak

Á SA RAVNÁ AMCÁ NA DRAHÁ!

JAŠŤÁ PAPŘAMÁŠLÁM..

anonym

Funna, spíše jde o všeobecný přehled, dobře, je tam i logika, představivost. Milionář, 1 proti 100 byly znalostní soutěže. Tady jde pomalu o psycho testy různě zaměřené.