berta 4

Zubní protéza

Moc prosím,nevíte tu někdo,jaký je fakt dobrý lepidlo,aby protéza držela celý den? A lepí se na suchou,nebo mokrou protézu? A jak dlouho mě bude trvat,než si na ty zuby zvyknu?

Nejlepší odpověď
led

Corega, na suchú protézu.
Ak bol dobrý (pevný) odtlačok, dá sa rýchlo zvyknúť.
Rada stomatológa, protéza nesmie byť ani tesná, ani voľná.

Další odpovědi
race02

Podle doporučení mé známé: Corega nebo Protefix. Zuby by si na to měly zvyknout co nejdříve(odhad:do dvou týdnů)

anonym

Já jsem si na zuby, celou zubní protézu (horní i dolní), zvykal 14 dní, ale jíst jsem se s ní stejně nenaučil.Když se chci najíst, zuby vyndám a jím bez zubů.Při lepení mě sice horní protéza drží, ale dolní se stále vyndává a překáží při jídle.Když jsem se na to ptal u zubaře, tak mi řekli, že mám krátkou spodní dáseň a zuby na ni nemají na čem držet a jedině operací by se nechala prodloužit.A tak jím bez zubů a mám neustále při sobě nůž a jídlo krájím na menší kousky.
Já jsem dostal při zubní protéze malou brožurku kde je napsáno jak o protézu pečovat,čím a jak lepit.Divím se, že Vám ji zubní lékař nedal.

darius

Známá používá PROTEFIX a prý jí vyhovuje nejvíc…