bolak

Ztratila vám někdy Česká Pošta dopis či zásilku?

Odpovědi
Drap

Ne nikdy. A to využívám služeb pošty poměrně často.

midlajs

Nikdy. A to jsem driv posilala dopisy i do zahranici (D, B, NL, F,…).

marci1

Ne, ale jednou šlo vánoční přání v jednom městě od mě k adresátovi kosmickou rychlostí tří týdnů ! 🙂

jáára

ano, ale možná to jen někdo ukradl

Misirik

Jo obrys dravce na zastrašení ptáků.

brenova7

bohužel ano … po letech kdy se mi nic podobného nestalo, zrovna řeším ztracené psaní, které šlo pouze v rámci ČR a záhadně zmizelo; hrozný pocit viny jen proto, že jsem si dovolila psaní hodin do schránky na hlavní poště v dobré víře, že vše bude v pořádku