JájsemRaibek

Ztratila se vám někdy manželka a jak jste to řešili?

„Poslouchej, ztratila se mi manželka. " "I mne. Jak vypadá ta Tvoje?“ „Blond vlasy, štíhlá, vysoká 180 cm, prsa čtverky. A ta Tvoje?“ „Na tu se teď vyser, jdeme hledat tu Tvoji…“

Nejlepší odpověď
anonym

Ta moje, ta se v životě neztratí. Tak to říkávala její maminka a měla pravdu.

Další odpovědi
gecco

Ne…
😉

Ale jednou jsem zapomněl přítelku v báru…
Ale to už je dávno, tehdy ani moc nebrblala, když jsem se pro ni asi po dvou hodinách vrátil…
😉

dudu

Dal jsem inzerát, že kdo ji najde toho vlastnoručně zabiji.

anonym

někdy jsem i chtěl, aby se ztratila

Agneta

gecco >>> a nestalo se ti v baru, že se o tebe praly dvě ženy?
moje rada: zavolej na policii, že se o tebe perou, ten policista ti řekne: „a kde je ten problém?“ – – -řekni mu: myslím, že ta tlustá vyhraje! tě zachrání):DDD

bolak

:)

gecco

;-DD
Nestalo…
Vždycky mne některá vidí dřív…
😉

redy

😁