Weroniq

ztratila se nám kočka

Jsou jí už tři roky, je kastrovaná, chodila vždycky jen na naši případně sousedovic zahradu, o moc než dvě zahrady dál nemohla – vysoká zeď. Včera večer pršelo, šla na zahradu, ale v noci ani přes den už se nevrátila. Prohledali jsme celý dům od půdy po sklep, všechny skříně, volali jsme a nic, obešli jsme ty sousedy, žádnou kočku v sousedství už roky neviděli, prošli jsme to tam u nich a nic. Kdyby se nějak dostala z vnitřních zahrad na ulici, mohla by se sama vrátit? Auta tu moc nejezdí, kočka je plachá, k cizím nechodí, v jídle je vybíravá a nikdy se netoulala, jaro prožívala normálně, v noci spala doma.. Nevím co víc můžu udělat :(

Nejlepší odpověď
hanulka11

Třeba ji zlákal nějaký kocour…doufej a věř, že se vrátí. Jsou to tulačky, snad ji přižene domů hlad na pochoutky, které u tebe měla.

Další odpovědi
Deli

Vydržte, pokud se jen zatoulala, za pár dnů se objeví. Budu držet palce 🙂 Volejte ji dál, hledejte v okolí, nechte jí otevřená vrátka do zahrady!

sejtanka

Pokud je kastrovaná,mys­lím,že za kocourem se nezatoulala.Snad je díky bouřce dezorientovaná a nemůže najít cestu domů,což se stává.Asi to chce ještě chvilku posečkat a třeba se pokusit nalepit nějaké její fotečky na veřejné místa,snad se podaří dostat potřebné informace .

iceT

Kastrovaná kočka/kocour se vždy vrátí,může to ale trvat nějaký čas.Náš Ťiťik se vrátila asi po čtrnácti dnech,kdy vyběhla z domu,a mamka ani s návratem po takové době moc nepočítala,tak si pořídila dvě koťátka a během tří dnů se Ťiťik vrátila,nakráčela si jako celebrita,bez ú­hony.

hanjimka

Kočka shání ženicha a jestli je to kocour tak pádil za nevěstou.Neboj vrátí se. Kočky se drží baráku a pokud dostávala nažrat tak ví kam jít.Já mám takhle kočky 3.Jednou jsem je nakrmila a už zůstaly.

elektrikář

Připravte jí na zahradu nějaké dobroty.Třeba si dá říct.

sajmon2000

Nám se někdy také strácí kočka,ale většinou se nám tak za 3–5 dní vrátila(unave­ná,hladová..)
Skuste ji nalákat na nějakou kočičí pochoutku co jí chutná.(např.rybí maso,kapsičky,gra­nule atd…)doufám že se vám vrátí