caperland

ztratil mobil

dneska jsem asi ztratil mobil ve skole ( o velke prestavce jsem ho jeste mel a kdyz jsem se vracel ze skoly, tak jsem ho nemohl najit) mam hned zavolat tridnimu uciteli nebo tak neco? nebo pockat do dalsihi dne?? prosim pomozte. dekuju

Odpovědi
Emefej

To jako myslíš, že ho třídní půjde hledat? Nahlaš ztrátu na policii.

www

V takovém případě je vždy nejdůležitější nejprve zablokovat u operátora kartu (lze i pomocí samoobsluhy), zvláště když máš smlouvu!
Teprve pak začít pátrat (hledat) sám, podle konkrétní situace a možností. Další možností je hlášení na RČR, případně blokace imei telefonu.
Doplňuji:
No jo, no – PČR mělo být 🙂
T9 si píše co chce 😁

hana1

Zcela určitě volej hned, pokud to bylo ve škole. Mohl si jej ztratit cestou domů a to už třídní nepořeší… ve škole by jste měli být ze zákona pojištěni. Dobré pořízení.
Doplňuji:
Ano policie jo, šak třídní by to měl vědět, takto sme to řešili u syna.

anonym

K čemu bude čekat do dalšího dne?? A k čemu bude volání třídnímu?

  1. znovu projdi místa, kde by mohl být a volej na něj – může být někde zapadlý, může jej někdo zvednou – s tím se pak domluv…
  2. pokud bude nedostupný, zablokuj SIM (přes operátora)
  3. nahlas krádež a zablokuj telefon (přes PČR)

anonym

www si smazal moji odpověď. Máš radost, že CYPE